Kdo o vás pečuje...

MUDr. Edita Hvězdová

praktický zubní lékař

Studium zubního lékařství absolvovala na Univerzitě Karlově v Praze.  Poskytuje nejen služby praktického zubního lékaře, ale specializuje se i na záchovnou stomatologii, protetiku včetně postimplantologické fáze,  estetickou stomatologii  a endodoncii. Díky dlouholeté praxi a školením v oblasti estetické, záchovné a protetické stomatologii se orientuje v nových inovativních postupech současné stomatologické péče včetně technologie CEREC. Díky lupovým brýlím využívá při ošetření minimálně invazivní přístup. Jejím hlavním cílem je spokojený, kvalitně ošetřený pacient, který odchází ze zubní ordinace s úsměvem.

Hovoří anglicky.

Tereza Voňavková, DiS .

zubní instrumentářka a dentální hygienistka

Jsem registrovaná diplomovaná dentální hygienistka. Absolvovala jsem Vyšší odbornou školu zdravotnickou v Praze, obor Diplomovaná dentální hygienistka. Již během studia jsem se účastnila řady přednáškových akcí (pro děti na prvním stupni základní školy, v domovech pro seniory).

Pravidelně se účastním odborných školení a seminářů.

Hovořím anglicky.

Přednášky a školení:

  • Teoretický kurz - Ultimátní bělení zubů PUREwhitening - MUDr. Jiří Zvolánek, 2019
  • Teoretický a praktický kurz - Vyšetření pacienta a diferenciální diagnostika v praxi DH - Doc. MDDr. MUDr. Jiří Šedý, Ph.D., MBA, 2019
  • Teoretický a praktický kurz - Moderní ortodoncie pro dentální tým - MDDr. Karolína Floryková, 2019
  • Teoretický kurz - Parodontologie od A do Z - MUDr. Jan Streblov, 2018
  • Teoretický a praktický kurz - Implantologie pro dentální hygienistky - MDDr. et Bc. Diana Sádovská, 2018
  • Individuální praktický kurz použití kyret u parodontologického pacienta - Jana Norkin, DiS., CRESCO, MUDr. Pšeničný, 2017
  • Praktický kurz ordinačního bělení Opalescence 2016
  • Systém Osstell - meření stability implantátů 2015
  • Pražské dentální dny 2015
  • Praktický kurz - Pa-On Digitální perio sonda 20104


 

Reference

Dříve jsem měl ze zubaře panickou hrůzu. Díky paní doktorce jsem poznal ošetření za použití anestezie a už mě nic nebolí. Dokonce se i k zubaři těším na pravidelnou dentální hygienu.

Jan Marek

K paní doktorce jsem přišla s velkými problémy se zubem, které nikdo nechtěl řešit až paní doktorka mi pomohla, zub zachránila a ještě mi na něj udělala nádhernou korunku přímo v ordinaci pomocí CEREC. Vybavení ordinace je kvalitní a péče je na vysoké úrovni.

Eva Nováková

Paní doktorka mi vyrobila protézu, která mi konečně sedí. Škoda, že je tak vytížená a je obtížné se k ní dostat, ale na kvalitu se hold musí počkat. 

Marie Hájková